Błędy mediów w jednym miejscu dodawaj, oceniaj, komentuj
Zagłosuj
-1
"Fortuna" nie jest firmą polską jak podaje GW, tylko czeską kliknij tutaj, aby zobaczyć artykuł
W artykule z 7.XI.2013 (link do artykułu obok tytułu) Gazeta Wyborcza napisała, że "Zakłady bukmacherska Fortuna to polska prywatna firma działająca od 1996 r., która wcześniej nazywała się Profesjonał".

Polską firmą był Profesjonał, który został wykupiony następnie przez czesko-słowacką grupę Penta Investments zarządzająca siecią Fortuna w Europie. Po transakcji i zmianie nazwy Profesjonał na Fortuna firma przestała być więc polska.

2 komentarzy

 1. Faktoring dla Firm napisał 2018-12-06 09:45:29
  Szanowni Państwo,

  czy bylibyście Państwo zainteresowani poprawieniem płynności swojej firmy i przyśpieszeniem obiegu pieniądza? Jeżeli tak, to chętnie w tym Państwu pomożemy. Jesteśmy dużą, ogólnopolską firmą faktoringową, od wielu już lat funkcjonującą na rynku usług finansowych.

  Proponowana usługa ma bardzo wiele zalet i jest szczególnie atrakcyjna dla firm, które wystawiają faktury z dłuższym niż 10 dniowy, terminem płatności i nie chcą lub nie mogą skorzystać z kredytu bankowego.

  Jeśli chcielibyście Państwo otrzymywać środki za wystawione faktury w dniu ich wystawienia, niezależnie od określonego na nich terminu płatności, to FAKTORING jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem.

  Jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na przybliżenie naszej oferty, to z przyjemnością przedstawimy szczegóły. Wystarczy, że odpowiecie Państwo na naszą wiadomość i podacie mail, numer telefonu i osobę z którą powinniśmy się w tej sprawie kontaktować.

  Więcej informacji znajduje się także na stronie: https://faktoringdlafirmy.pl

  Serdecznie pozdrawiam.
  kontakt@faktoringdlafirmy.pl

 2. Tnji Koszty Energii napisał 2018-12-23 21:50:01
  Dzień dobry,

  z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że mogą Państwo w istotnym wymiarze obniżyć koszty zużywanej w firmie energii elektrycznej i gazu. O ile? Być może o 40%. Być może więcej. Być może mniej.

  Wystarczy, że poświęcą Państwo 10 minut, żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie. Chętnie Państwu pomożemy porównać koszty u różnych dostawców i wybrać najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

  Jeśli są Państwo zainteresowanie poznaniem szczegółów oferty bardzo prosimy o wypełnienie formularza na stronie https://tnij-koszty-energii.pl

  Zapraszamy!

Dodaj komentarz